FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648808
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 16:48:47 |
| SCORE | 5954 |
|---|
| FPS | 99 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 1028-BEB - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7084 |
|---|
| max core usage | 21 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 44 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1028-BEB - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1336 MHz - max: 1470 MHz |
|---|