
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2648855
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 17:02:46 | | SCORE | 12072 |
|---|
| FPS | 196 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-3490 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1063 MHz - max: 2310 MHz |
|---|
| max power | 318 W |
|---|
|