
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648859
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 17:03:36 | | SCORE | 8919 |
|---|
| FPS | 148 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5060 Ti AMP |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 19DA-1772 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2602 MHz - max: 2692 MHz |
|---|
| max power | 113 % TDP (200 W) |
|---|
|