FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648918
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 17:19:29 |
| SCORE | 10223 |
|---|
| FPS | 168 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) 7 240H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7AB - SUB: 1B61-8109 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5972 |
|---|
| max core usage | 10 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D18 - SUB: 1B61-8109 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 922 MHz - max: 2686 MHz |
|---|