
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648933
FurMark (VK) Submitted by mvpz on May 17, 2026 @ 17:23:23 | | SCORE | 9263 |
|---|
| FPS | 154 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 10B0-F331 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2280 MHz - max: 2558 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (145 W) |
|---|
|