
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2648939
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 17:24:34 | | SCORE | 10886 |
|---|
| FPS | 181 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-10900K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 1458-4149 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 2220 MHz - max: 2550 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (160 W) |
|---|
|