
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649071
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 18:01:01 | | SCORE | 15285 |
|---|
| FPS | 256 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 4090 GameRock OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1569-F296 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1096 MHz - max: 2566 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (455 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1002-164E - REV: C2 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 0 MHz |
|---|
| max power | 53 W |
|---|
|