FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649116
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 18:13:52 |
| SCORE | 7786 |
|---|
| FPS | 129 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.44 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D96 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 650 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 42 W |
|---|
| GPU1 | Palit RTX 4060 Dual 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 1569-F311 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2356 MHz - max: 2670 MHz |
|---|