
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649133
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 18:17:54 | | SCORE | 5480 |
|---|
| FPS | 91 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9600KF CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RX 6800 XT Gaming X Trio 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1462-3951 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 2 MHz - max: 2356 MHz |
|---|
| max power | 265 W |
|---|
|