
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649292
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 18:56:19 | | SCORE | 535 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon HD 7700 Series (RADV VERDE) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.348 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v3 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Linux 7.0.8-1-cachyos 64-bit |
|---|
| | GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-683F - SUB: 1002-0 |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1000 MHz - max: 1000 MHz |
|---|
|