
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649299
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 18:58:36 | | SCORE | 7097 |
|---|
| FPS | 118 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-E445 - REV: DF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 98 °C |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 2380 MHz |
|---|
| max power | 158 W |
|---|
|