FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649491
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 19:51:43 |
| SCORE | 7447 |
|---|
| FPS | 124 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 245K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 3080 TUF Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1043-87B0 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1560 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|