
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649503
FurMark (VK) Submitted by Druss on May 17, 2026 @ 19:56:18 | | SCORE | 8461 |
|---|
| FPS | 140 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1043-4F6 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 77 MHz - max: 2137 MHz |
|---|
| max power | 226 W |
|---|
|