FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649534
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 20:04:28 |
| SCORE | 8125 |
|---|
| FPS | 134 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 386H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-B0A0 - SUB: 1043-15D4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8361 |
|---|
| max core usage | 29 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 1000 MHz |
|---|
| max power | 1 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D58 - SUB: 1043-15D4 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1582 MHz - max: 1860 MHz |
|---|