
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2649584
FurMark (VK) Submitted by Tu on May 17, 2026 @ 20:18:35 | | SCORE | 3233 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2184 - SUB: 1043-86BC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 94 °C |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (122 W) |
|---|
|