FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649603
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 20:25:53 |
| SCORE | 7789 |
|---|
| FPS | 129 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B570 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8724 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 17763 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock Arc B570 Challenger OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20C - SUB: 1849-6022 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2600 MHz |
|---|
| max power | 115 W |
|---|