FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2649609
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 20:28:51 |
| SCORE | 33828 |
|---|
| FPS | 562 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6127 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 71 W |
|---|
| GPU1 | ASUS RX 9070 XT TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-613 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 156 MHz - max: 2615 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| max power | 335 W |
|---|