
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649611
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 20:30:30 | | SCORE | 8353 |
|---|
| FPS | 139 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | PowerColor RX 7600 Hellhound |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 148C-2421 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 779 MHz - max: 2025 MHz |
|---|
| max power | 165 W |
|---|
|