FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2649630
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 20:34:17 |
| SCORE | 5611 |
|---|
| FPS | 93 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon VII |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.260 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2643 v4 @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon VII |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-66AF - SUB: 1002-81E - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 94 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 110 °C |
|---|
| core clock | min: 21 MHz - max: 1567 MHz |
|---|
| max power | 193 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GT 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1287 - SUB: 7377-0 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 55 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| core clock | min: 902 MHz - max: 902 MHz |
|---|