
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2649644
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 20:38:05 | | SCORE | 8095 |
|---|
| FPS | 134 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1458-403F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1740 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (355 W) |
|---|
|