FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649701
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 20:54:51 |
| SCORE | 17361 |
|---|
| FPS | 288 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E25 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 53 % |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 1600 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|
| GPU1 | Palit RTX 5070 GamingPro OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1569-F324 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2542 MHz - max: 2662 MHz |
|---|