
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649708
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 20:55:38 | | SCORE | 21532 |
|---|
| FPS | 357 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 738 MHz - max: 2744 MHz |
|---|
| max power | 350 W |
|---|
|