
|
FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2649724
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 20:58:42 | | SCORE | 12415 |
|---|
| FPS | 206 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD FX(tm)-8350 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RX 7800 XT Gaming OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2413 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 122 MHz - max: 2327 MHz |
|---|
| max power | 288 W |
|---|
|