FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649786
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 21:19:50 |
| SCORE | 22248 |
|---|
| FPS | 370 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 450 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 7377-1211 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2700 MHz - max: 2752 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|