
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2649817
FurMark (VK) Submitted by joejoe_hamburg on May 17, 2026 @ 21:29:02 | | SCORE | 4136 |
|---|
| FPS | 68 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | PowerColor RX 7600 Hellhound |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 148C-2421 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 1564 MHz - max: 2464 MHz |
|---|
| max power | 168 W |
|---|
|