
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649918
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 22:08:26 | | SCORE | 7493 |
|---|
| FPS | 124 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-10105F CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D83 - SUB: 1569-F330 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 2242 MHz - max: 2648 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (130 W) |
|---|
|