FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649930
FurMark (VK) Submitted by THE_DAN on May 17, 2026 @ 22:12:01 |
| SCORE | 4501 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8600G w/ Radeon 760M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Zotac RTX 3080 Ti AMP HoloBlack 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 19DA-2612 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 51 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1936 MHz |
|---|
| max power | 81 % TDP (277 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 760M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15BF - SUB: 1043-8877 - REV: 5 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 32 W |
|---|