
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649967
FurMark (VK) Submitted by xhc on May 17, 2026 @ 22:20:19 | | SCORE | 10523 |
|---|
| FPS | 175 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900K @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2488 - SUB: 3842-4467 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (270 W) |
|---|
|