
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2649998
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 22:27:45 | | SCORE | 8699 |
|---|
| FPS | 145 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 1569-F298 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 2596 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (215 W) |
|---|
|