
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650023
FurMark (VK) Submitted by markusscom on May 17, 2026 @ 22:40:31 | | SCORE | 9111 |
|---|
| FPS | 151 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA RTX 3060 Ti Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2486 - SUB: 10DE-147A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1396 MHz - max: 1666 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP (220 W) |
|---|
|