
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650043
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 22:47:02 | | SCORE | 5038 |
|---|
| FPS | 83 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1458-2334 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1056 MHz - max: 1946 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
|