
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650054
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 22:52:24 | | SCORE | 9374 |
|---|
| FPS | 156 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5060 Solo |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 19DA-1780 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2572 MHz - max: 2768 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (153 W) |
|---|
|