FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2650073
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 23:00:03 |
| SCORE | 7647 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 25.11.1.251104 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v3 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1EAE-6505 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.11.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 97 °C |
|---|
| core clock | min: 45 MHz - max: 2209 MHz |
|---|
| max power | 120 W |
|---|