FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650083
FurMark (GL) Submitted by ahmed on May 17, 2026 @ 23:04:54 |
| SCORE | 2675 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX A1000 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.95 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4626 - SUB: 1028-B1A - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7084 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 14 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX A1000 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25B9 - SUB: 1028-B1A - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 878 MHz - max: 1140 MHz |
|---|