FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650084
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 23:05:14 |
| SCORE | 3415 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3400G with Radeon Vega Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C03 - SUB: 196E-11D7 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1506 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (117 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) RX Vega 11 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15D8 - SUB: 1002-15D8 - REV: C8 |
|---|