FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650121
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 23:18:00 |
| SCORE | 2531 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA T1200 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11850H @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA T1200 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1FBC - SUB: 1028-A62 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1170 MHz - max: 1230 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A60 - SUB: 1028-A62 - REV: 1 |
|---|