
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650148
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 23:25:26 | | SCORE | 5149 |
|---|
| FPS | 85 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10870H CPU @ 2.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F15 - SUB: 1043-1C6F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1006 MHz - max: 1410 MHz |
|---|
| max power | 117 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1043-1C6F - REV: 5 |
|---|
|