
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2650157
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 23:30:27 | | SCORE | 11736 |
|---|
| FPS | 195 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-220A - SUB: 1569-220A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1290 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (336 W) |
|---|
|