FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650159
FurMark (GL) Submitted by Void on May 17, 2026 @ 23:31:22 |
| SCORE | 3744 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A0 - SUB: 1D05-1179 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1298 MHz - max: 1486 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4626 - SUB: 1D05-1179 - REV: C |
|---|