
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650187
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 23:45:21 | | SCORE | 8236 |
|---|
| FPS | 136 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1458-240B - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 110 °C |
|---|
| core clock | min: 60 MHz - max: 1990 MHz |
|---|
| max power | 181 W |
|---|
|