
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650205
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 23:57:40 | | SCORE | 4226 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 5500 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2670 v3 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7340 - SUB: 1002-B0C - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 96 °C |
|---|
| core clock | min: 41 MHz - max: 1523 MHz |
|---|
| max power | 139 W |
|---|
|