
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650206
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 23:57:47 | | SCORE | 6648 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1043-5C5 - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 11 MHz - max: 1714 MHz |
|---|
| max power | 161 W |
|---|
|