FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650208
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 17, 2026 @ 23:58:24 |
| SCORE | 7923 |
|---|
| FPS | 132 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 19DA-1630 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1546 MHz - max: 1666 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (200 W) |
|---|