
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650423
FurMark (VK) Submitted by SkipBayleast on May 18, 2026 @ 01:51:45 | | SCORE | 26418 |
|---|
| FPS | 439 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5090 SOLID |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 19DA-1761 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2430 MHz - max: 2662 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (600 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 46 W |
|---|
|