
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650789
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 06:05:43 | | SCORE | 3546 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 980/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-9100F CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 980 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-13C0 - SUB: 10DE-1116 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 924 MHz - max: 1127 MHz |
|---|
| max power | 123 % TDP (221 W) |
|---|
|