FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2650792
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 06:06:23 |
| SCORE | 2681 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 552.22 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10200H CPU @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1558-50F3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 552.22 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 428 MHz - max: 1606 MHz |
|---|
| max power | 55 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BA4 - SUB: 1558-50F3 - REV: 5 |
|---|