
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650793
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 06:06:41 | | SCORE | 6535 |
|---|
| FPS | 108 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E89 - SUB: 1462-3755 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1530 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (156 W) |
|---|
|