
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650794
FurMark (VK) Submitted by MNN on May 18, 2026 @ 06:06:47 | | SCORE | 5161 |
|---|
| FPS | 85 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE RX 6600 XT Pulse OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1DA2-448E - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 24 MHz - max: 2188 MHz |
|---|
| max power | 135 W |
|---|
|