
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650808
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 06:17:03 | | SCORE | 4648 |
|---|
| FPS | 77 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 546.29 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2544 - SUB: 19DA-2630 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 546.29 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1778 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (170 W) |
|---|
|