FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650809
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 06:17:33 |
| SCORE | 2282 |
|---|
| FPS | 38 |
|---|
| 3D Renderer | Quadro T2000 with Max-Q Design/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 573.71 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10850H CPU @ 2.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Quadro T2000 with Max-Q Design |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1FB8 - SUB: 103C-8785 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 573.71 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 886 MHz - max: 1216 MHz |
|---|
| max power | 39 W |
|---|